Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Praktické balení

Užívání collagenu v ampulkách je praktické. S užíváním jsem moc spokojená. Chuťově je dobrý, mě chutná. Super je snadné užívání, ampule se protřepejte a vypijí. Je to opravdu jednoduché, žádná složitá příprava. Po využití celého balení se mi zlepšila pleť, vlasy i nehty.

• Dodáno druhý den hned
  • Zažívání lepší hned po týdnu užívání
  • Beru při problémech
  • Cena (ale platí se za kvalitu)

Probiotika fungují rychle. Beru je pro jistotu i na cesty když je potřeba.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• Chuť
  • Balení
  • Design
  • Účinek

Chuť Skinexpert by Dr.Max Collagen Beauty Shots je jemná a příjemná citronově/pomerančová. Konzistence tekutá ideální pro okamžitou konzistenci kdykoliv a kdekoliv. Velkou výhodou je že kolagen je v lahvičkách a nemusíte připravovat rozmícháním s vodou jak jsem znala od jiných kolagenu. Bohužel po měsíční kůře jsem bohužel zaregistrovala pouze zlepšení a růst vlasu .

Zerex Extralong PLUS 36 tablet

Zerex Extralong PLUS 36 tablet

• kvalitní složení
  • rychlé doručení
  • rychlý nástup účinku

Můj manžel se cítí sebevědomější a já se konečně mohu těšit na dlouhé a uspokojivé chvíle ve dvou. Navíc rychlý nástup účinku nás mile překvapil.

Zerex Klasik plus 36 kapslí

Zerex Klasik plus 36 kapslí

• přírodní složení
  • kounikace obchodu

Jsem naprosto nadšená z účinků produktu Zerex Klasik PLUS, který jsem zakoupila pro mého manžela. Díky tomuto přípravku se nemusí obávat nedostatečného výkonu a můžeme si společně užít maximální intimitu bez stresu. Libido a sexuální touha se zvýšily.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

Přidáno: 29. ledna 2024

• chuť
  • tekutá forma kolagénu
  • mesačné balenie
  • vyššia cena

Mesačné balenie kolagenu (30 ampulí plných tekutého kolagénu, vitamínov a minerálných látok). Komfortné úžívanie, stačí len vypiť. Príjemná a osviežujúca citrusová chuť. Zmeny respektíve zlepšenie vidím hlavne v kvalite nechtov a v hydratovanej pleti.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 29. ledna 2024

• balení v ampulkách
  • viditelné zlepšení kvality nehtů
  • viditelné zlepšení kvality vlasů
  • pomalu mizející vrásky
  • úplně mi nesedla chuť

Skvělý tekutý collagen v balení na každý den, ideální i na cesty. Po měsíci užívání se mi viditelně zlepšila kvalita vlasů i nehtů a hlavně začaly lehce mizet vrásky. Zpočátku jsem jen trochu bojovala s chutí, ale nakonec mi i shots začaly chutnat. Už objednáno další balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 28. ledna 2024

• chuť
  • snadnost použití
  • kombinace s kolagenu s dalšími vitamíny
  • ideální na cesty
  • pro domácí použití příliš mnoho jednotlivých obalů

Použití je velmi pohodlné. Chuť je porovnání s ostatními kolageny velmi dobrá, i když dost sladká. Přidávala jsem si Dr. Max Collagen Beauty do hořkého čaje a byla to výborná kombinace. Pár balení jsem měla sebou na zahraniční cestě, velikost jednotlivých ampulí je výborná i do letadla. Výsledky jsou výborné, pleť je hydratovaná a hladká. U nehtů jsem zlepšení nepozorovala asi by bylo třeba dlouhodobější užívání.

Doporučuji zvolit k nákupu e-shop vaschovatel.cz a uplatnit slevovy kód VASCHOVATELCZ.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 27. ledna 2024

• krásné balení
  • příjemná chuť
  • výsledky již po 3 týdnech
  • praktičnost

Výrobek Skinexpert by Dr. Max Collagen Beauty Shots má skvělé složení až 5000 mg mořského kolagenu v každé ampulce a k tomu hromadu dalších vitamínů, výbornou chuť po citrusech, praktické ampule můžete mít všude sebou, užívání bez potřeby zapíjení. Balení působí luxusně a profesionálně.
Již po 3 týdnech jsem si všimla první zlepšení hydratace pleti, zdravěji vypadající vlasy a nehty.

Splnilo očekávání. Nakupuji jedine na vaschovatel.cz…produkt zakoupen i s jinym zbožim na uvedeném eshopu se slevovym kódem VASCHOVATELCZ

Allnature Bio Aloe Vera 0,5 l

Allnature Bio Aloe Vera 0,5 l

Ověřený zákazník Econea Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. ledna 2024)

Zakoupeno v Econea

• užívám aloe každé jaro a jsem za to moc ráda

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 24. ledna 2024

• zlepšení nehtů
  • chuť - příjemně sladká
  • skleněné lahvičky
  • vůně
  • konzistence
  • nezaznamenala jsem účinnost na vlasy a pleť

Musím přiznat, že mě nadchla příjemná kombinace pomeranče a citronu v tomto kolagenovém nápoji. Chuť je osvěžující, lehká a příjemná, aniž by byla příliš sladká. Ohledně konzistence nápoje jsem také spokojená.Ampule jsou snadno otevíratelné a pohodlné k používání. Doporučení k dennímu užívání jsem začlenila do svého každodenního rituálu péče o krásu. Co se týče mé zkušenosti, pozorovala jsem zlepšení kvality nehtů, což mě potěšilo. Bohužel však, pokud jde o vliv na vlasy a pleť, žádné zásadní změny jsem nezaznamenala. Je možné, že účinky se mohou lišit individuálně mezi uživateli. Design obalu mě zaujal svou estetikou. Je moderní, a informace jsou prezentovány jasně a čitelně. Ampule jsou rovněž prakticky baleny, což usnadňuje jejich skladování. Celkově lze konstatovat, že Skinexpert by Dr. Max Collagen Beauty Shots představuje vynikající doplněk pro péči o nehty, i když účinky na pleť a vlasy se mohou lišit mezi jednotlivými uživateli.

B17 therapy 500 mg 60 tablet

B17 therapy 500 mg 60 tablet

• B17 neboli Amygdalin opravdu pomáhá proti rakovinému bujení
  • Bohužel tento produkt ho obsahuje pouze zanedbatelné množství. Pokud by jste chtěli kvalitní produkt, musíte kupovat produkt od Mexické Cytopharmy.
  • Mohu Vám poradit jak. Hledejte na Googlu, kdo ho nabízí. stačí zadat B17 diskuse

Terezia Company B17 APRICARC s meruň.olejem 150+30 kapslí

Terezia Company B17 APRICARC s meruň.olejem 150+30 kapslí

• B17 neboli Amydgalin opravdu pomáhá proti rakovinému bujení

Ekomedica Černá ředkev 0,5 l

Ekomedica Černá ředkev 0,5 l

Ověřený zákazník MJ - Krása a zdraví Ověřený zákazník

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Mám žlučníkové kameny, při užívání produktu mám potíže menší - bolesti v pravém podžebří, ...
Collagen Drink ANNA BRANDEJS 198 g

Collagen Drink ANNA BRANDEJS 198 g

Ověřený zákazník ANNA BRANDEJS Ověřený zákazník

Zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Svěží chuť, bez zápachu, lekce rozpouští. Již s prvním užíváním jsou mé nehty podstatně tvrdší a nelamají se.

Roxia Pharma RIVA-FLEX kloubní výživa 1 l

Roxia Pharma RIVA-FLEX kloubní výživa 1 l

Michael Itner Michael Itner

Přidáno: 21. ledna 2024

• Dovoz z Číny a naivita českých občanů - placebo efekt
  • Všechno

Posuďte sami. Je mi líto těch, kteří si opravdu mysleli, že výrobek pomohl, je třeba se nad sebou zamyslet ^^
Zdroj: https://www.ceskatelevize.cz...

Flextor 120 tablet

Flextor 120 tablet

Michael Itner Michael Itner

Přidáno: 21. ledna 2024

• Levná výroba v Číně a naivita českých občanů - Placebo efekt.
  • Všechno

Zdroj: https://www.ceskatelevize.cz...

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 19. ledna 2024

• Lahvičky vhodné na cestu
  • Není potřeba zapíjet
  • Chuť mi přestala vyhovovat

Collagen má citrusovou příchuť, která je příjemné. Jen asi v polovině měsíce mi chuť přestala vyhovovat. Collagen se nemusí ničím zapíjet. Je v lahvičkách, takže stačí vzít s sebou na cesty a je. Vlasy a nehty v pohodě. Pleť se mi zhoršila po pár dnech, ale postupně se začala zlepšovat. Pokud máte zajem o collagen, tak doporučuji.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]